Tantou zachód Industrial Park, Songgang Town, Bao'an District, Shenzhen, 518105 PRCHINA
Dom

CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Rack Mount UPS online na sprzedaż
dobra jakość Rack Mount UPS online na sprzedaż
Firma rozważny usługi po sprzedaży, a wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Będziemy współpraca długoterminowa.

—— Albert

Jest to fantastyczna platforma zaopatrzenia, taktowni obsługa i dobra jakość produktu.

—— Filip

Zawsze może dać mi najlepszy plan, a to pozwala mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tim

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  CHP zwiększenie inwestycji w zakresie zarządzania i urządzeń produkcyjnych rocznie. Produkcja jest zgodnie z międzynarodowymi standardami produkcji "popyt ze strony klientów jak Centrum Zarządzania Produkcją jako zasadę, jakość produktu jako systemu".
  Nawiązaliśmy kompletny system jakości w zakresie od źródła materiału, procesu, montaż do testowania.
  Oferujemy produkty w czasie z wydajnej i oszczędzania energii. CHP będzie znany międzynarodowy nowoczesne przedsiębiorstwo i mają bardziej świetlaną przyszłość

 • OEM / ODM

  Oferta CHP dostosować wymóg produktów. OEM to logo klienta, znacznik i pakowanie ... ODM ofertę usług z elementów materialnych tartaczne, PCB, Konfiguracja oprogramowania do projektowania konstrukcji. CHP będzie najlepszym partnerom OEM i ODM.

 • R

  Nasza firma stworzyła dział oprogramowania R & D i R & D działu maszynowego. Mamy silny zespół R & D z Niemiec, Japonii i Chinach. Możemy wykonać projekt nową maszynę dla Ciebie z unikalnym oprogramowaniem i przypadku bazy na specjalne życzenie. Z ponad 50elites w RD Dept, zapewniamy projekt OEM / ODM dla wielu krajów, takich jak niemiecki, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Hongkongu, etc.

Szczegóły kontaktu
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Song

Tel: 86-137367899

Faks: 86-755-7287468

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)