Tantou zachód Industrial Park, Songgang Town, Bao'an District, Shenzhen, 518105 PRCHINA
Dom ProduktyDużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne

15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket

Orzecznictwo
Chiny CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Certyfikaty
Firma rozważny usługi po sprzedaży, a wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Będziemy współpraca długoterminowa.

—— Albert

Jest to fantastyczna platforma zaopatrzenia, taktowni obsługa i dobra jakość produktu.

—— Filip

Zawsze może dać mi najlepszy plan, a to pozwala mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tim

Im Online Czat teraz

15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket

Chiny 15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket dostawca
15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket dostawca 15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket dostawca 15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket dostawca 15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket dostawca

Duży Obraz :  15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: ZOCEN
Orzecznictwo: CE,CQC,IEC,TUV,CEC,MCS,CHUBB, ISO9001
Model Number: ZCGT-15MW

Zapłata:

Minimum Order Quantity: negotiation
Cena: negotiation
Delivery Time: 5-10 days
Payment Terms: Ex works
Supply Ability: 200MW/year
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

photovoltaic power generation system

,

photovoltaic power plant


Miejsce pochodzenia
Chiny (część lądowa)
Nazwa handlowa
ZOCEN
Model
ZCGT-15MW
Specyfikacja
Normalna
Podanie
Użyteczność
Napięcie wyjściowe
127V-415V
Moc obciążenia
15MW
Energia słoneczna
15MW


15 MW estetyka elektrownie słoneczne z aluminium Bracket

2> Najczęściej zadawane pytania

1. Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar Solar System zasilania w instalacji?
Solar dostawcy systemów poinformuje o rozmiarze, który odpowiada Twoim wymaganiom; Zazwyczaj zależy od ilości potrzebnej energii i inne dane, takie jak wymiary obiektu.

2. Jaki jest typowy koszt Solar Power System PV?
systemy PV może kosztować od $ 8000 $ +27.000, w zależności od wielkości wybranego systemu, który opiera się głównie na zużycie energii wymaganej.

3. Jak długo potrwa baterii słonecznych systemów energetycznych trwać?
Przewidywana długość życia tych systemów jest zazwyczaj 40 lat oraz w zależności od typu systemu jakości zakupu.

4. Czy mogę rozwinąć mój obecny PV Solar System?
Tak, jest to zwykle możliwe do podłączenia dodatkowych paneli słonecznych do systemu; Dodatkowe przemienniki mogą także być dodawane do radzenia sobie z zwiększenia obciążenia.

5. Czy konieczne jest moją własnością zmierzyć Południowej?
Nie, na południe jest zdecydowanie idealna, ale funkcja wschód lub zachód puszka będzie minimalne straty produkcji.

6. Jak mogę sprzedawać energię elektryczną zwrotnie do dostawców mediów?
Układ słoneczny PV robi to za ciebie. Przetwornica identyfikuje każdą niewykorzystaną energię elektryczną i wysyła ten nadmiar energii do sieci. Miernik elektryczny porusza się do tyłu, a tym samym uznania właściciela rachunek za energię elektryczną.

7. Czy Battery kopie zapasowe konieczne?
Nr PV systemów solarnych podłączyć bezpośrednio do lokalnej sieci energetycznej.

8. Czy dach mojej własności utrzymać ciężar Solar Power System?
Tak. Większość z tych urządzeń nie waży bardzo dużo, a większość nowoczesnych budynków są zaprojektowane do czynienia ze znacznie większymi obciążeniami. Choć starsze budynki muszą być badane i mogą wymagać prac strukturalne dla dodatkowego wsparcia.

9. Jakie zezwolenia są potrzebne?
Trzeba będzie sprawdzić lokalne wymagania numerem kierunkowym.

10. Jak długo będzie PV Solar system podjąć, aby zainstalować?
To również w zależności od rozmiaru wybranego systemu, jak również od typu wybranego firmy do przeprowadzenia instalacji. Średnie systemy mieszkalnych może trwać mniej niż jeden tydzień podczas większych instalacjach komercyjnych zajmie nieco dłużej.

11. PV słoneczne systemy są stosowane do celów biznesowych?
Jeśli już, systemy solarne są niezwykle idealny dla firm. To dlatego, że firmy zwykle zużywają duże ilości energii, a to jest bardzo ważne, aby utrzymać koszty skuteczne w celu prowadzenia biznesu. W zależności od okolicy, użytkownicy komercyjni są zwykle oferowane wielkie zachęty programu finansowego.

12. Czy zachęty finansowe mają zastosowanie do wszystkich?
W większości tak. Jednak rodzaj dostępnych zachęt programu zależy od lokalizacji i czy jesteś mieszkalnych lub handlowych użytkownika.

13. Czy prąd generowany przez Instalacje solarne są wiarygodne?
Systemy elektryczne słoneczne zostały wykorzystane przez stacje kosmiczne od 1954 roku i zaawansowanych technologii bardzo od tego czasu co czyni go wyjątkowo niezawodne źródło energii. Również fotowoltaiczne moduły słoneczne zazwyczaj pochodzą z gwarancją 25 lat.

3> Jak energia słoneczna jest wykorzystywana do zasilania systemu sieci wiązanej?

Systemy Panele słoneczne zamienia światło słoneczne w DC (prąd stały) energii elektrycznej. DC prąd jest następnie przekazywane na elektronicznym przetwornicy prądu, która zmienia go z DC na AC (prąd zmienny). Energia elektryczna prądu przemiennego jest następnie rozprowadzane do systemu energetycznego budynku, który dostarcza energię elektryczną. Nadmiar mocy jest przekazywane do sieci energetycznej, która powoduje, że miernik elektryczny do cofania i dlatego Credits elektrycznego rachunkiem. Kiedy słońce jest nieobecny moc narzędzie służy do generowania energii elektrycznej.


1. Solar Moduły słoneczne zamontowane na dachu lub terenie swojej nieruchomości konwersji światła słonecznego na prąd stały.
2. Przetwornica Ta moc jest przesyłana do urządzenia zwanego falownika (lub konwerter mocy), która przekształca prąd stały z modułów słonecznych do zasilania sieciowego identycznym do tego są wysyłane do Ciebie z siecią energetyczną.
3. Electrical Power Panel podróżuje z falownika do swojej elektrycznego panelu serwisowego (Twój skrzynki z bezpiecznikami). Moc z panelu elektrycznym będą dystrybuowane do wszystkich urządzeń elektrycznych w domu.
4. Miernik Utility Gdy nadmiar mocy jest wytwarzany przez słoneczna, moc popłynie do sieci za pomocą miernika elektrycznego. Spowoduje to, że miernik do uruchomienia tyłu zyskuje Ci kredyt z zakładem energetycznym.
5. Narzędzie Siatka Siatka Narzędzie automatycznie dostarcza energię elektryczną Gdy trzeba - w nocy iw ciągu dnia, gdy popyt przewyższa produkcję słonecznej.


3> Korzyści dla środowiska energii słonecznej

 • Ochrona nieodnawialnych zasobów energetycznych

Fotowoltaiczne (PV) energia słoneczna ułatwia korzystanie z malejących zasobów naturalnych, takich jak ropa naftowa, węgiel i gaz. Dziś żyjemy w niezwykle wymagającym środowisku, w którym zużycie energii rośnie w zastraszającym tempie. Istotne jest, aby zachować paliw kopalnych Ziemi i innych zasobów naturalnych, nie tylko dla zdrowszego środowiska, ale także dla zdolności przyszłych pokoleń do zaspokajania własnych potrzeb.

 • Niższe ceny z odpadów i zanieczyszczeń

Fotowoltaiczne systemy zasilania energią słoneczną zminimalizować ilość wytwarzanych odpadów. Na przykład, cały proces konwersji węgla na energię elektryczną produkuje dużo kurzu, odrzuconych odpadów stałych, rozlewów toksyn i szkodliwych emisji, jak również marnowanie energii, ciepła, ziemię i wodę.
Zanieczyszczenie ze non paliw odnawialnych jest nieuniknione. Emisji, takich jak dwutlenek siarki, tlenek azotu i ditlenku węgla wszyscy mogą mieć negatywny wpływ na rolnictwo, zdrowie i wody ludowej. Ekosystemy są również narażone na uszkodzenia. Ponadto zanieczyszczenia z naftą używanych do celów oświetlenia jest zmniejszona przy użyciu systemów energii słonecznej, jak również spadek wykorzystania generatorów Diesla do wytwarzania energii elektrycznej.

 • Kompensata gazów cieplarnianych

Fotowoltaiczne systemy energii słonecznej produkcji energii elektrycznej bez wydzielając dwutlenek węgla. Jeden system PV Solar może zrównoważyć około sześciu ton emisji CO2 na przestrzeni życia dwudziestu lat.

 • Redukcja Wykorzystanie Energii

Energia słoneczna poprawia efektywność energetyczną, a zatem jest bardzo korzystne dla krajów Trzeciego Świata. Energia słoneczna moc zmniejsza koszty energii konwencjonalnej dla zabudowanych miast i jest tańsze dla celów przemysłowych i handlowych, prowadzących swoją działalność. Pozostawia to wykorzystanie systemów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej dla większości krajów rozwijających się populacji na obszarach wiejskich.

 • Spadek Utylizacja baterii ogniw suchych

Małe baterie suche komórkowe są używane do urządzeń takich jak przenośne radia i latarki, ale są najczęściej używane w obszarach wiejskich, gdzie brak jest .Jednak elektrycznej, przewód z tych umieszczonych baterii suchych komórek może mieć szkodliwy wpływ na glebę i wodę. Energia słoneczna zmniejsza potrzebę stosowania baterii typu jednorazowego użytku, a zatem zmniejsza się ryzyko zanieczyszczenia.

4> Szczegółowa Specyfikacja

Panele słoneczne
600000pcs, panele polikrystaliczne 250W
przetwornica
trzy fazy 15MW odkryty falowników sieciowych
Wspornik
Uchwyt aluminiowy jeden zestaw
sumator
ABB / Schneider200-900VDC
pies Solar
Monitor
Kabel
4/6 Sqmm jeden zestaw
zasilający
15MWatt
Nominalne napięcie AC
127V-415V
Nominalna częstotliwość AC
50Hz / 60Hz
Wydajność
98.00%
Euro ETA
97,70%

5> Cechy:

 1. Usługa One-stop od komponentów logistyki
 2. Wysokowydajne moduły słoneczne włączone
 3. Zapewnia długoterminową i niezawodną wydajność zasilania
 4. Z ponad napięcia, niskiego i ochrony przed przeciążeniem
 5. Łatwy w instalacji
 6. Szybkie i dokładne dostawy; bez odpadów i czas oczekiwania
 7. pre-sprzedaży Darmowe wsparcie techniczne, włącznie z projektem systemu

6> Długa żywotność serwis:

Zocen Solar potwierdzają, że nasz panel słoneczny będzie trwać przez okres co najmniej 25 lat, 5 lat gwarancji na materiał i wykonanie, oraz zagwarantować wyjście będzie 90% po 10 latach.

7> Nasze usługi

 • Zocen słoneczne rozwiązania są:
 1. Przeznaczony do słabym oświetleniu i bardzo eksponowanych miejscach
 2. Szybkie i tanie wdrożenie
 3. Oceniono od -35 do 85 ° C (operacyjne)
 4. Przemysłowa infrastruktura elektryczna przeznaczona do bezproblemowej integracji z istniejącymi systemami
 5. Kod NEC zgodny nadmiarowo-prądowe, ochrony odgromowej i odłączyć bezpieczeństwa
 6. elektronika półprzewodnikowe
 7. TUV / IEC / CE wymienione elementy
 8. Przeznaczony do zakwestionowanych środowiska lokalizacjach
 9. 25 lat gwarancji modułu solarnego i pełna gwarancja na podzespoły
 • Zocen słoneczne korzyści:
 1. Przejmij kontrolę i zmniejszyć swoją działalność "miesięczne rachunki za energię elektryczną
 2. Praca z najlepszej drużyny słonecznej w przemyśle z wyjątkowych usług
 3. Koszty kapitał finansowy ze Słonecznym pierwszoplanowa leasing, finansowanie pożyczek i kredytów rządowych programów
 4. Wdrożyć najlepsze w swojej klasie rozwiązania kierowane do konkretnych wymagań ekspozycji słonecznej i placówki

Szczegóły kontaktu
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)