Tantou zachód Industrial Park, Songgang Town, Bao'an District, Shenzhen, 518105 PRCHINA
Dom ProduktyDużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne

Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne

Orzecznictwo
dobra jakość Rack Mount UPS online na sprzedaż
dobra jakość Rack Mount UPS online na sprzedaż
Firma rozważny usługi po sprzedaży, a wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Będziemy współpraca długoterminowa.

—— Albert

Jest to fantastyczna platforma zaopatrzenia, taktowni obsługa i dobra jakość produktu.

—— Filip

Zawsze może dać mi najlepszy plan, a to pozwala mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tim

Im Online Czat teraz

Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne

Chiny Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne dostawca
Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne dostawca Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne dostawca Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne dostawca Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne dostawca

Duży Obraz :  Polikrystaliczny dużą skalę Elektrownie fotowoltaiczne

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: ZOCEN
Orzecznictwo: CE,CQC,IEC,TUV,CEC,MCS,CHUBB, ISO9001
Model Number: ZCGT-22MW

Zapłata:

Minimum Order Quantity: negotiation
Cena: negotiation
Delivery Time: 5-10 days
Payment Terms: Ex works
Supply Ability: 200MW/year
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Miejsce pochodzenia
Chiny (część lądowa)
Nazwa handlowa
ZOCEN
Model
ZCGT-22MW
Specyfikacja
Normalna
Podanie
Użyteczność
Napięcie wyjściowe
127V-415V
Moc obciążenia

22MW

Energia słoneczna
22MW

250W polikrystaliczne Panele fotowoltaiczne energetyka 22MW systemu

1> Opis:

Jak energia słoneczna działa?

Panele słoneczne

Panele słoneczne lub układy fotowoltaiczne ogniwa fotowoltaiczne są pogrupowane na module. Te komórki fotowoltaiczne wytwarzają energię poprzez interakcję ze światłem słonecznym. Tak więc, aby zrozumieć, jak panele słoneczne działają powinniśmy najpierw zrozumieć podstawowe fakty dotyczące promieni słonecznych.

Światło jest Energia uwalniana podczas procesu zgrzewania, które odbywa się w rdzeniu słońca. Każdy biorąc opalania może potwierdzić, że jest postrzegany jako połączenie światła i ciepła. Podstawowe cząstki lub jednostki tej energii nazywane są fotony.

Mamy więc te małe pakiety energetyczne zwane fotony emitowane przez Słońce Jak są one przekształcane w energię elektryczną ogniwami słonecznymi?

Prąd elektryczny jest przepływ ładunku elektrycznego z jednego punktu do drugiego. Ogniwa słoneczne są wykonane z materiałów półprzewodnikowych, głównie - i prawie exclusively- kryształu krzemu.

Ten materiał fantazyjne nazwy można znaleźć w większości urządzeń elektronicznych i to jest to, co sprawia, że ​​możliwe, energia przepływa przez chipów komputerowych. Z powodu ich szczególnej struktury molekularnej, prąd może być wykonywane albo przez strumień elektronów lub przez przepływ dodatnio naładowanych "dziur" w strukturze elektronowym materiału. Wyjaśnimy to ostatni punkt poniżej.

Czysty kryształ krzemu jest niemal neutralnie naładowane, więc to nie będzie dobrze funkcjonować do produkcji energii elektrycznej. Zatem inne elementy muszą być dodawane w celu osiągnięcia ładunek ujemny lub dodatni, proces ten jest zwany domieszkujący.

Tak więc istnieją dwa rodzaje krzemu, które współpracują ze sobą w przekazywaniu promieni słonecznych do zasilania. Pierwszy typ to N (ujemna) krzemu, która została dodana z fosforem i ma znacznie więcej elektronów na fotony do "spaść". Drugi typ jest P (dodatni) krzemu, boru, który zawiera w ten sposób mają wolne otwory lub otwory. Wprowadzenie go prosta: typ N krzem ma ładunek dawać i typ P krzemu wymaga naładowania. Obszar połączenia zawiera cienki kawałek krzemu typu p (płytkę), które zostały rozproszone w domieszki typu n (phosporus), lub na odwrót. Można sobie: jeżeli dwa rodzaje krzemu wprowadzane są toghether staną zrównoważony - neutralnie, ale tym nie hapeen związku z polem elektrycznym, które jest generowane na skrzyżowaniu. Pole elektryczne działa jak diody, dzięki czemu trudniej opłaty jechać z boku na bok N P i ostatecznie zrównoważenia tej dyfuzji. Ponadto promuje przepływu ładunku w danym znaczeniu.

W końcu, w odniesieniu do procesu energii, komórka musi być połączony z obciążeniem zewnętrznym. Styki metalowe są umieszczone zarówno od typu n i typu p stronach ogniwa słonecznego, a elektrody (przewód elektryczny służący do kontaktu z częściami niemetalicznych) są połączone z zewnętrznym obciążeniem. Zatem ładunki ujemne podróżować do drutu, moc obciążenia i dalej, aż do osiągnięcia metalowy styk typu p, gdzie łączy się z ładunków dodatnich.

Załóżmy Reasumując:

 1. Słońce emituje energię elektromagnetyczną, która porusza się w postaci fotonów i uderzył w ogniwo słoneczne
 2. przerwy energetyczne fotony domieszką krzemu par elektron-dziura
 3. Wygenerowany pole elektryczne na skrzyżowaniu popycha elektrony na stronie N oraz otwór do boku P
 4. Oba boki są połączone poprzez styki metalowe i elektrody zewnętrzne obciążenie, które będą transportować prąd elektryczny.

Po tym wszystkim, co jest prąd elektryczny generowany przez przepływ prądu elektrycznego i napięcia elektrycznego wywołane przez pole elektryczne. Nie ma mocy, aby utrzymać urządzenie elektroniczne.

Jednak moc pojedyncza komórka słoneczna produkuje bardzo mało. Baterie słoneczne są połączone w panelach słonecznych, które z kolei mogą być połączone w szereg, w celu zapewnienia od wymaganych poziomów mocy.

Jak energia słoneczna jest wykorzystywana do zasilania systemu sieci wiązanej?

Systemy Panele słoneczne zamienia światło słoneczne w DC (prąd stały) energii elektrycznej. DC prąd jest następnie przekazywane na elektronicznym przetwornicy prądu, która zmienia go z DC na AC (prąd zmienny). Energia elektryczna prądu przemiennego jest następnie rozprowadzane do systemu energetycznego budynku, który dostarcza energię elektryczną. Nadmiar mocy jest przekazywane do sieci energetycznej, która powoduje, że miernik elektryczny do cofania i dlatego Credits elektrycznego rachunkiem. Kiedy słońce jest nieobecny moc narzędzie służy do generowania energii elektrycznej.

1. Solar Moduły słoneczne zamontowane na dachu lub terenie swojej nieruchomości konwersji światła słonecznego na prąd stały.

2. Przetwornica Ta moc jest przesyłana do urządzenia zwanego falownika (lub konwerter mocy), która przekształca prąd stały z modułów słonecznych do zasilania sieciowego identycznym do tego są wysyłane do Ciebie z siecią energetyczną.

3. Electrical Power Panel podróżuje z falownika do swojej elektrycznego panelu serwisowego (Twój skrzynki z bezpiecznikami). Moc z panelu elektrycznym będą dystrybuowane do wszystkich urządzeń elektrycznych w domu.

4. Miernik Utility Gdy nadmiar mocy jest wytwarzany przez słoneczna, moc popłynie do sieci za pomocą miernika elektrycznego. Spowoduje to, że miernik do uruchomienia tyłu zyskuje Ci kredyt z zakładem energetycznym.

5. Narzędzie Siatka Siatka Narzędzie automatycznie dostarcza energię elektryczną Gdy trzeba - w nocy iw ciągu dnia, gdy popyt przewyższa produkcję słonecznej.

2> Specyfikacja

Panele słoneczne 88000pcs, panele polikrystaliczne 250W
przetwornica trzy fazy 22MW odkryty falowników sieciowych
Wspornik Uchwyt aluminiowy jeden zestaw
sumator ABB / Schneider200-900VDC
pies Solar Monitor
Kabel 4/6 Sqmm jeden zestaw
zasilający 22000000Watt
Nominalne napięcie AC 127V-415V
Nominalna częstotliwość AC 50Hz / 60Hz
Wydajność 98.00%
Euro ETA 97,70%

3> Cechy:

 1. Usługa One-stop od komponentów logistyki
 2. Wysokowydajne moduły słoneczne włączone
 3. Zapewnia długoterminową i niezawodną wydajność zasilania
 4. Z ponad napięcia, niskiego i ochrony przed przeciążeniem
 5. Łatwy w instalacji
 6. Szybkie i dokładne dostawy; bez odpadów i czas oczekiwania
 7. pre-sprzedaży Darmowe wsparcie techniczne, włącznie z projektem systemu

4> Długa żywotność serwis:

Zocen Solar potwierdzają, że nasz panel słoneczny będzie trwać przez okres co najmniej 25 lat, 5 lat gwarancji na materiał i wykonanie, oraz zagwarantować wyjście będzie 90% po 10 latach.

5> Nasze usługi

 • Zocen słoneczne rozwiązania są:
 1. Przeznaczony do słabym oświetleniu i bardzo eksponowanych miejscach
 2. Szybkie i tanie wdrożenie
 3. Oceniono od -35 do 85 ° C (operacyjne)
 4. Przemysłowa infrastruktura elektryczna przeznaczona do bezproblemowej integracji z istniejącymi systemami
 5. Kod NEC zgodny nadmiarowo-prądowe, ochrony odgromowej i odłączyć bezpieczeństwa
 6. elektronika półprzewodnikowe
 7. TUV / IEC / CE wymienione elementy
 8. Przeznaczony do zakwestionowanych środowiska lokalizacjach
 9. 25 lat gwarancji modułu solarnego i pełna gwarancja na podzespoły
 • Zocen słoneczne korzyści:
 1. Przejmij kontrolę i zmniejszyć swoją działalność "miesięczne rachunki za energię elektryczną
 2. Praca z najlepszej drużyny słonecznej w przemyśle z wyjątkowych usług
 3. Koszty kapitał finansowy ze Słonecznym pierwszoplanowa leasing, finansowanie pożyczek i kredytów rządowych programów
 4. Wdrożyć najlepsze w swojej klasie rozwiązania kierowane do konkretnych wymagań ekspozycji słonecznej i placówki

6> Nasze Certyfikaty

Szczegóły kontaktu
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)