Tantou zachód Industrial Park, Songgang Town, Bao'an District, Shenzhen, 518105 PRCHINA
Dom ProduktyLow Frequency UPS Online

Prostar niskiej częstotliwości Internecie UPS 2KVA z wbudowaną baterie UPS 12V 7Ah

Orzecznictwo
dobra jakość Rack Mount UPS online na sprzedaż
dobra jakość Rack Mount UPS online na sprzedaż
Firma rozważny usługi po sprzedaży, a wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Będziemy współpraca długoterminowa.

—— Albert

Jest to fantastyczna platforma zaopatrzenia, taktowni obsługa i dobra jakość produktu.

—— Filip

Zawsze może dać mi najlepszy plan, a to pozwala mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tim

Im Online Czat teraz

Prostar niskiej częstotliwości Internecie UPS 2KVA z wbudowaną baterie UPS 12V 7Ah

Chiny Prostar niskiej częstotliwości Internecie UPS 2KVA z wbudowaną baterie UPS 12V 7Ah dostawca
Prostar niskiej częstotliwości Internecie UPS 2KVA z wbudowaną baterie UPS 12V 7Ah dostawca Prostar niskiej częstotliwości Internecie UPS 2KVA z wbudowaną baterie UPS 12V 7Ah dostawca

Duży Obraz :  Prostar niskiej częstotliwości Internecie UPS 2KVA z wbudowaną baterie UPS 12V 7Ah

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: Prostar or OEM/ODM
Orzecznictwo: CE,RoHS,IEC,EMC,LVD,ISO9001,ISO14001
Numer modelu: SU2KB
Kształt fali: Czysta sinusoida
Czas transferu: Zero Conversion
Pojemność: 2KVA / 1.6KW
Napięcie WEJŚCIOWE: 220Vac ± 25%
Typ baterii: Szczelna bezobsługowe Lead Acid Battery
Napięcie baterii: 96Vdc
Wymiary produktu: 550x215x500mm
cechy produktu: Niskie częstotliwości UPS
Transformator: Izolowane wyjście transformatora
Ilości baterii: 8PCS 12V 7AH

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk / sztuka
Cena: US $ 10 - 10,000 / Piece
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet Export drewniana. Najbezpieczniejszym Transport Package
Czas dostawy: 15 ~ 20 dni do rutynowej maszynie, gdy otrzymane wpłaty
Zasady płatności: T / T lub L / C. 30% depozytu przed rozpoczęciem produkcji, 70% salda przed wysyłką.
Możliwość Supply: 88000 Każdy / sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Przed zakupem prosimy o uważne przeczytanie poniższych.

1. Transport
Port załadunku: Głównie dostarczane z Foshan / Guangzhou Portu
Sposób wysyłki: drogą morską lub samolotem
2. Jaki jest koszt przesyłki?
Jeśli chcesz poznać wysyłki frachtu, Koszt wysyłki zależy od portu docelowego, wagi, wielkości opakowania, łącznie CBM towarów. Trudno jest nam zacytować wam dokładnie wysyłki opłaty nie znając całkowitą ilość zlecenia oraz port morski docelowego, będziemy cytatem Ci dobrą koszt wysyłki po otrzymaniu informacji zwrotnej.
3. Jak kupować produkty?
Najpierw wyślij do nas zapytanie ofertowe, prosimy o konkretnych informacji na temat kategorii produktów, nazwy produktu, poz Produktu no., Wymagana ilość i czas dostawy.
Wtedy będziemy odpowiedzią na żądanie z 24 godzin z wyszczególnioną arkusza notowań, w tym opisie, wielkości produktu, CBM, wagi, ceny jednostkowej w USD, terminu płatności i terminu dostawy oraz kopię wyraźnie katalogu celach informacyjnych. Możemy skontaktować się o wyjaśnienie lub opcji w tym okresie, należy uważnie zapoznać się z naszymi cytat, proszę nie wahaj się zadzwonić lub napisz do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady, dokonać niezbędnych korekt.
Po potwierdzeniu wszystkich informacji przez Ciebie przygotujemy kopię PI (faktura proforma) lub Umowy Sprzedaży; będziemy dołączyć informację banku w PI.
Nasz Termin płatności: 30% T / T jako depozyt z góry, a 70% T / T równowagi należy wpłacić przed wysyłką. Gdy otrzymasz wpłatę 30%, zaczniemy produkcję na raz; gdy towary są wykończone, weźmiemy wszystkie zdjęcia z innej perspektywy na odwołać. Po dostał równowagi 70%, zorganizujemy transport dla Ciebie na raz.
W końcu my wyślemy fakturę oraz list przewozowy, especial oryginalny B / L.
Należy uzyskać informację na temat naszych produktów, proszę nie wahaj się ze mną skontaktować. Oto moje pełne dane kontaktowe.

cechy produktu

1) Multiple CPU inteligentne sterowanie
Zaawansowane wieloma CPU inteligentne sterowanie jest jednym programy cyfrowe przetwarzane przez mikroprocesor, można precyzyjnie i integralnie kontrolować dane UPS i zapewnić wystarczająco dużo zdolności obliczeniowej, dzięki czemu UPS może być pod najlepszej pracy w każdej chwili.
2) Inteligentny Przełącznik by-pass
UPS może automatycznie monitoruje napięcie zasilania publicznego w trybie obiegu by-pass, jeśli napięcie wejściowe przekracza wartości znamionowej -20% ~ + 15%, automatycznie zakończy swoje napięcie wyjściowe tak aby chronić formularz loadedequipment i UPS siebie.
3) Advance technologii IGBT odwrócony
W połączeniu z zaawansowaną technologię IGBT hi częstotliwości szerszy modulowane technologii (PWM) technologia może reducesystematic hałasu oraz straty energii, dzięki czemu klient może uzyskać hi jakości moc i zoptymalizowaną wydajność pod każdym obciążeniem roboczym.
4) Technologia fazy wynosi Advance
Z najbardziej zaawansowanych technologii fazowej wynosi obecnie i oferuje najlepszą stabilność, nawet jeśli utrata fazy, to nadal pracować w normalnych warunkach, zwłaszcza w jakimś gorszym otoczeniu zasilacza.
5) Włączyć baterii Funkcja
Urządzenie posiada swoją funkcję załączania baterii, bez zasilacza publicznego dla urządzenia UPS, akumulator może zasilać mocą alternatywnie, a następnie zapewnić stabilną moc AC, więc wygodniej podać wit klienta elastyczne rozwiązanie zaopatrzenia forpower.
Specyfikacja techniczna

Zakres Stosowanej

  • Automatyka przemysłowa
  • Wyposażenie medyczne
  • Automatyki biurowej
  • Urządzenia produkcyjne
  • Electronic & Telecom
  • Aeronautyki i Astronautyki
  • Technologia Army
  • Układ Securities

Gwarancja

Jeden rok gwarancji od daty dostawy.

Zasady płatności

Warunki płatności T / T lub L / C. 30% depozytu przed rozpoczęciem produkcji, 70% salda przed wysyłką.

FAQ

1.Can Popieram Klimatyzacja w moim UPS?
Klimatyzacja może być traktowane jako "brudne" obciążenia z uwagi na ciągły przełączania powodując skoki napięcia i prądu oraz przepięcia. Moduł UPS może zaspokoić pewnego poziomu przeciążenia o małej długości, jednak czas trwania i poziom obecnych przepięciami typowo związanych z urządzeniami A / C jest znacznie większa niż "zdolności UPS. Dlatego zaleca się, aby nie wspierać AC UPS i dostarczamy ten element tylko jeśli to możliwe generatora. Jeśli nie ma innej możliwości, aby wspierać zasilania przy użyciu zasilacza, to jest normalne, przewymiarowanie falownika o 4-5 razy, aby upewnić się, że urządzenie będzie zaspokajać tym bardziej wymagającego obciążenia i wyeliminować wszelkie zagrożenia dla obciążenia krytycznego. Innym rozsądne podejście do zmniejszenia ryzyka jest toeth ładunek krytyczny jest mieć oddzielne dedykowane UPS dla wymogu A / C.
2.Why wybrać "Transformer oparte na" lub "Transformer mniej" UPS?
Transformator oparte tradycyjnej technologii, zwykle dostępne od 10 kVA, nadaje się do zastosowań przemysłowych, izolacji galwanicznej z transformatora wyjściowego falownika, zazwyczaj standardową technologią od 100 kVA w górę
Transformator mniej Typowa technologia od najmniejszych ocen do 120 kVA, bardziej kompaktowych ślady, niższych wagach, bardziej dostosowanych do aplikacji IT i środowisk, wysoką wydajność w całym zakresie obciążenia, generalnie bardziej opłacalne.
3.Can dodać więcej modułów UPS do systemu, kiedy moja wzrasta obciążenie?
Tak, nasze zakresy SU, HM i HT zatrudnić plug and play systemu równoległego, który umożliwia dodatkowe jednostki należy dodać do istniejącego systemu w późniejszym terminie. Dodatkowe jednostki UPS mogą być dodawane albo zapewnienia redundancji lub jeśli wzrostem obciążenia dodatkową pojemność. Czasami warto inwestować w dodatkowej rozdzielnicy na początku tak, że więcej jednostek może pomieścić o wiele łatwiej.
4.Why Czy potrzebny jest zasilacz?
Zasilanie bezprzerwowe (UPS) służy do zabezpieczenia ładunków krytycznych problemów z zasilania sieciowego, w tym skoki, spadki napięcia, wahań i kompletnych awarii zasilania za pomocą dedykowanego akumulatora. System UPS może być również stosowany do "most gap'whilst generator gotowości zostanie uruchomiony i zsynchronizowany.
5.Considerations przy wyborze kombinacji UPS i generator?
Jest to zazwyczaj korzystne do czynienia z jednym dostawcą dla obu elementów, ponieważ eliminuje potencjalny konflikt, jeśli urządzenie nie działa dobrze razem. Typowe problemy związane z harmonicznych wejściowych, przyjęcia obciążenia, niską modulacją częstotliwości, napięcia i nietolerancji biednych czasów reakcji.
6.Jakie jest tryb ECO?
Tryb ECO jest często określane jako "Aktywny tryb gotowości" i jest wykorzystywany głównie w miejscach, gdzie ogólnie zasilanie sieciowe jest względnie stabilne lub obciążenie nie jest senstive na zakłócenia zasilania. UPS pracuje w trybie obejścia dla normalnych warunkach i przenosi obciążenia, bez przerwy, do przetwornicy przy zaniku zasilania. Ta konfiguracja jest dostępna w całej naszej UPS wahać na życzenie. Tryb ten zapewnia ulepszoną wydajność systemu o około 98%.
7.Do muszę wymienić moje baterie UPS o tej samej marki baterii?
W przypadku korzystania z marki X i trzeba zastąpić jeden lub dwa akumulatory w ciągu należy użyć tej samej marki, ponieważ będą one mają te same cechy. Jeśli trzeba wymienić cały ciąg następnie można zmienić marki z mniejszymi zagrożeniami.
8.How mogę zapewnić, że moje baterie UPS są utrzymywane i obsługiwane prawidłowo?
Przy prawidłowej konserwacji, żywotność baterii można przewidzieć i zamienniki zaplanowane bez przerywania operacji. Są IEEE i OEM zalecenia dotyczące ogólnej konserwacji:
A.Comprehensive programy konserwacji z miesięcznych kontroli i bardziej rygorystycznej kontroli rocznych i kwartalnych
B.Re równoważenia momentu wszystkie połączenia, zgodnie z wymogami
testy C.Load
D.Cleaning obszar akumulatora, wymagane
9.How jest czas pracy akumulatora wpływa gdybym zmniejszyć obciążenie zasilacza?
Czas pracy akumulatora wzrośnie, jeśli obciążenie jest zmniejszona. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli zmniejszyć obciążenie o połowę, to trzykrotnie czas pracy.
10.Jeżeli dodam więcej baterii do UPS mogę dodać więcej obciążenia?
Dodawanie kolejnych baterii do UPS może zwiększyć czas pracy baterii, aby wytrzymać obciążenie. Jednak dodanie większej baterii do UPS nie zwiększa zdolności UPS. Upewnij się, że UPS jest odpowiednio dobrane dla Twojego ładunku, a następnie włożyć baterie do swoich potrzeb środowiska wykonawczego.

Szczegóły kontaktu
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)