Tantou zachód Industrial Park, Songgang Town, Bao'an District, Shenzhen, 518105 PRCHINA
Dom

CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny CHINA UPS Electronics Co., Ltd. Certyfikaty
Firma rozważny usługi po sprzedaży, a wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Będziemy współpraca długoterminowa.

—— Albert

Jest to fantastyczna platforma zaopatrzenia, taktowni obsługa i dobra jakość produktu.

—— Filip

Zawsze może dać mi najlepszy plan, a to pozwala mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tim

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  CHP co roku zwiększa inwestycje w zarządzanie produkcją i sprzęt. Produkcja jest zgodna z międzynarodowymi standardami produkcji „Żądanie klienta jako centrum Zarządzanie produkcją jako podstawa, jakość produktu jako system”.
  Ustanowiliśmy kompletny system jakości od źródła materiału, procesu, montażu po testowanie.
  Oferujemy produkty na czas w sposób wydajny, energooszczędny. CHP stanie się znanym na całym świecie nowoczesnym przedsiębiorstwem i będzie mieć lepszą przyszłość

 • OEM / ODM

  Oferta CHP dostosować wymóg produktów. OEM to logo klienta, znacznik i pakowanie ... ODM ofertę usług z elementów materialnych tartaczne, PCB, Konfiguracja oprogramowania do projektowania konstrukcji. CHP będzie najlepszym partnerom OEM i ODM.

 • R & D

  Nasza firma stworzyła dział oprogramowania R & D i R & D działu maszynowego. Mamy silny zespół R & D z Niemiec, Japonii i Chinach. Możemy wykonać projekt nową maszynę dla Ciebie z unikalnym oprogramowaniem i przypadku bazy na specjalne życzenie. Z ponad 50elites w RD Dept, zapewniamy projekt OEM / ODM dla wielu krajów, takich jak niemiecki, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Hongkongu, etc.

Szczegóły kontaktu
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Song

Tel: 86-137367899

Faks: 86-755-7287468

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)